Barevné vánoční světelné deště

Světelný déšť – 200 LED diod – teplá bílá

Milujete vánoční výzdobu? Chcete si nazdobit venkovní či naopak vnitřní prostor? Máte rádi světla vydávající teple bílou barvu? Vánoční světelný déšť se 200 LED diodami o délce 5 metrů a teple bílou barvou světla je vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Poslouží tak k nazdobení venkovního i vnitřního prostoru. Světelný dekorativní řetěz je oblíbenou a nepostradatelnou vánoční dekorací, kterou zkrášlíte své bydlení i zahradu. Předností je, že tuto dekoraci můžete použít i v průběhu roku. Můžete ji použít k výzdobě balkonu či terasy, kdy tak poskytne i příjemné osvětlení.

Cena v době recenze: 542 Kč

Vánoční světelný déšť – 400 LED diod, 10 m

Chcete vánoční výzdobu, která zkrášlí váš venkovní prostor a zaujme i kolemjdoucí? Máte rádi výzdobu a kouzlo světla, které je možné vidět už i z dostatečné vzdálenosti? Vánoční světelný déšť se 400 LED diodami vydávající teple bílou barvu zkrášlí venkovní i vnitřní prostor. Je tak vhodný pro každého, ať už hledáte krásnou a praktickou dekoraci do bytu či na zahradu. Dekoraci, která vykouzlí nezaměnitelnou vánoční atmosféru, využijete nejen o svátcích. Můžete ji použít ke zkrášlení zahrady, terasy či balkonu, kdy působí nejen jako dekorace, ale poskytne i příjemné osvětlení.

Cena v době recenze: 836 Kč

Vánoční světelný déšť – 600 LED diod teple bílá

Jakou vánoční výzdobu rozhodně pořídit? Máte rádi praktickou dekoraci skýtající využití nejen v adventním čase? Vánoční světelný déšť se 600 LED diodami a teple bílou barvou světla je vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Je tak vhodnou dekorací pro ty, kteří nemají zahradu či balkon, stejně tak i ti, kteří chtějí výhradně dekoraci do exteriéru. Světelný déšť navodí tu pravou a nezaměnitelnou vánoční atmosféru doma i venku. Pokud ho použijete k umístění na kraj střechy, okapu, kde náležitě vynikne a bude už i z dostatečné vzdálenosti vidět, není třeba ho uklízet po svátcích, je totiž kvalitní a odolný vůči povětrnostním podmínkám.

Cena v době recenze: 1206 Kč

Vánoční světelný déšť dlouhý 10 m

Jak si to doma náležitě vyzdobit na Vánoce? Milujete kouzlo světla a vánočních světýlek? Chcete si nazdobit venkovní či vnitřní prostor? Vánoční světelný déšť Voltronic se 400 LED diodami o délce 10 metrů je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Jeho krása vyniká nejen v adventním čase, ale i po celý rok. Prozáří vaši domácnost. Zkrášlí exteriér. Vyniká moderní a úspornou LED technologií, šetrností k životnímu prostřední, plným výkonem a dlouhou životností. Světelný řetěz lze použít i v průběhu roku. Můžete si s ním nazdobit a zkrášlit terasu, balkon.

Cena v době recenze: 941 Kč

Vánoční světelný déšť – 600 LED diod, délka 15 m

Milujete Vánoce pro jedinečnou atmosféru a kouzlo různých světel a světýlek? Chcete si nazdobit interiér či exteriér v adventním čase? Vánoční světelný déšť Voltronic se 600 LED diodami o délce 15 metrů navodí typickou vánoční atmosféru. Výhodou je, že ho lze použít doma i venku. Podtrhne kouzlo Vánoc. Předností je, že tento světelný déšť lze použít i klidně po celý rok. Velmi oceníte jeho využití na balkonu, zahradě, terase, kdy tak získáte příjemné osvětlení pro váš pobyt venku a prodloužení nejen letních večerů.

Cena v době recenze: 1 368 Kč

Vánoční světelný déšť – padající sníh o délce 15 m s ovladačem

Světelný déšť s 600 LED diodami a teple bílým světlem se stane vaším oblíbeným vánočním doplňkem. Řetěz má délku osvětlení 15 metrů + 5 metrů přívodního kabelu a je možné ho využít jak ve vnitřních prostorách, tak i venku. Světelný déšť má čtyřstupňové funkce stmívání. Funkci časovače s kontrolkou (automaticky 6 hodin zapnuto/18 hodin vypnuto) a 8 světelných režimů (1. kombinace, 2. světelná vlna, 3. sekvenční, 4. záře, 5. blesk, 6. směs, 7. jiskra, 8. nepřetržité osvětlení). 

Cena v době recenze: 1 437 Kč

Světelný padající sníh s ovladačem – 400 LED diod

Světelný vánoční déšť Voltronic se 400 LED diodami lze použít při mnoha příležitostech, ať už jako výzdobu v období Vánoc nebo jako dekoraci a osvětlení na vaši zahradní slavnost či svatbu. Osvětlení je na dálkové ovládání (baterie není součástí balení), kterým je možné nastavit až 8 programů svícení – 1. kombinace programů, 2. svícení ve vlnách, 3. sekvenční svícení, 4. pomalé záření, 5. rychlé blikání, 6. pomalé mizení světla, 7. jiskřivé blikání, 8. trvalé svícení.

Cena v době recenze: 1 004 Kč

Světelný déšť s ovladačem – studená a teplá bílá

Osvětlení Voltronic je na dálkové ovládání, kterým je možné nastavit až 8 programů svícení. Dálkové ovládání má také čtyřstupňovou funkci stmívání. Řetěz lze použít při mnoha příležitostech, ať už jako výzdobu v období Vánoc nebo jako dekoraci a osvětlení na vaší  zahradní slavnost či svatby. 

Cena v době recenze: 1 421 Kč

Vánoční světelný déšť dlouhý 4 m

Vánoční výzdoba má poměrně dlouhou historii. Vykouzlí atmosféru, navodí pohodu a ozvláštní stereotyp všedních dní. I světelný řetěz má své fanoušky již mnoho let. Výhodou moderní výzdoby jsou LED diody, které, leč malé, vydávají silné světlo. V případě, jako je tento, dokonalá souhra 200 LED diod naprosto nadchne každého, kdo vaší výzdobu spatří.

Cena v době recenze: 593 Kč

Světelný déšť padající sníh s ovladačem – teplá a studená bílá

Osvětlení Voltronic se 200 LED diodami je na dálkové ovládání (baterie není součástí balení), kterým je možné nastavit až 8 programů svícení. Řetěz lze použít při mnoha příležitostech, ať už jako výzdobu v období Vánoc nebo jako dekoraci a osvětlení na vaší zahradní slavnost či svatby. V představivost se meze nekladou. Světelné řetězy jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití.

Cena v době recenze: 720 Kč

Světelný řetěz padající sníh – 200 LED diod, délka 5 m

Světelný déšť s 200 LED diodami a teplým i studeným bílým světlem se stane vaším oblíbeným vánočním doplňkem. Vytvořte si s tímto osvětlením u vás doma to pravé vánoční kouzlo. LED diody jsou oblíbenou náhradou za klasické žárovky. Oproti klasickým žárovkám LED diody nevyzařují teplo, jsou odolné proti otřesům a můžete díky nim ušetřit až 90% energie, které byste jinak spotřebovali na klasické žárovky.

Cena v době recenze: 608 Kč

Vánoční světelný řetěz padající sníh – 200 LED diod – teplá bílá

Světelný déšť s 200 LED diodami a teple bílým světlem se stane vaším oblíbeným vánočním doplňkem. Vytvořte si s tímto osvětlením u vás doma to pravé vánoční kouzlo. Světelný déšť má čtyřstupňové funkce stmívání. Funkci časovače s kontrolkou (automaticky 6 hodin zapnuto / 18 hodin vypnuto) a 8 světelných režimů (1. kombinace, 2. světelná vlna, 3. sekvenční, 4. záře, 5. blesk, 6. směs, 7. jiskra, 8. nepřetržité osvětlení).

Cena v době recenze: 727 Kč

Světelný LED déšť s dálkovým ovladačem

Světelný déšť s 400 LED diodami a teple bílým světlem se stane Vaším oblíbeným vánočním doplňkem. Vytvořte si s tímto osvětlením u vás doma to pravé vánoční kouzlo. Světelný déšť má čtyřstupňové funkce stmívání (100%/ 75%/50%/25%). Funkci časovače s kontrolkou (automaticky 6 hodin zapnuto/18 hodin vypnuto) a 8 světelných režimů (1. kombinace, 2. světelná vlna, 3. sekvenční, 4. záře, 5. blesk, 6. směs, 7. jiskra, 8. nepřetržité osvětlení).

Cena v době recenze: 1 024 Kč